Home » Новини Львова » Працівники Новояворівської ТЕЦ працюють над відновленням теплопостачання.

Працівники Новояворівської ТЕЦ працюють над відновленням теплопостачання.

АРМА складено висновок про вчинення злочину, який направлено до САП, НАБУ та Національної поліції.

Спершу нагадаємо, що  у 2016 році НАБУ (Національне антикорупційне бюро України) виявило корупційну схему, за якою протягом 2013-2015 років на Новояворівській ТЕЦ продавали за ринковою ціною газ, придбаний у держави за «пільговими» цінами начебто для потреб населення. Як встановлено НАБУ, у результаті реалізації схеми, лише протягом двох років власники ТЕЦ збагатилися на 1,4 млрд грн., – пише “ZIK.” 

У червні 2018 року у зв’язку із кримінальним провадженням суд наклав арешт на обидві ТЕЦ та передав їх в управління АРМА (Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів). Відповідно до закону, АРМА оголосила конкурс та визначила приватного управителя ТЕЦ на час арешту, який повинен організувати роботу теплоелектростанцій. Конкурс виграло київське ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М». 

Станом на ранок 6 листопада більша частина працівників ТЕЦ четвертий день поспіль наполегливо працюють над відновленням теплопостачання, – про це повідомляє “ZIK” з посиланням на АРМА. 

Минулого тижня представники власників (власниками ТЕЦ є брати Дубневичі) та працівники Новороздільської та Новояворівської ТЕЦ уклали меморандуми із мерами міст, головою ОДА Львівської області, новим управителем (київською компанією “ГАРАНТ ЕНЕРГО М”) та АРМА, згідно з яким представники власників ТЕЦ зобов’язались співпрацювати з компанією-управителем для забезпечення якнайшвидшого запуску опалювального сезону.

Відповідно до умов укладених меморандумів, представники власників ТЕЦ зобов’язалися сприяти управителю – допомогти відновити втрачену технічну документацію та повернути відсутнє обладнання. Проте, і досі цього так і не сталося. 

Власники ТЕЦ так і не повернули контрольно-вимірювальне обладнання, що було демонтоване, зі слів працівників ТЕЦ, за вказівкою керівництва компаній-власників ТЕЦ до моменту початку роботи управителя. На сьогодні НАБУ та САП здійснюють заходи щодо встановлення місцезнаходження зниклого обладнання, яке критично необхідне для того, щоб тепло повернулося в домівки жителів Новояворівська. 

З приводу цих обставин АРМА складено висновок про вчинення злочину, який направлено до САП, НАБУ та Національної поліції. В свою чергу, власники ТЕЦ звернулися до Національної поліції із  заявою про рейдерське захоплення. За заявами представників власників ТЕЦ відкрили кримінальні провадження проти співробітників АРМА. 

Фото: Zrada Today

Цей допис уже прочитано 10 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: