Home » Новини Львова » Постраждалих бійців від вибуху міномету “Молот” вдалося врятувати.

Постраждалих бійців від вибуху міномету “Молот” вдалося врятувати.

Медики у Львові стабілізували трьох бійців, які постраждали від вибуху міномету.

Поранених на Рівненському полігоні бійців вдалося врятувати завдяки швидкому реагуванню медиків. Про це сьогодні, 11 липня, під час прес-конференції повідомив начальник ВМКЦ ЗР полковник медичної служби Іван Гайда, інформує Гал.info.

Постраждалих бійців від вибуху міномету "Молот" вдалося врятувати.

Бійців, які 6 липня постраждали від вибуху міномету «Молот», вдалося врятувати завдяки швидкій реакції медичної служби бригади, яка виконувала завдання на полігоні.

«Пораненим надали першу допомогу ще на місці події, потім їх оперативно доставили у Рівненський військовий госпіталь де їх посортували за ступенем важкості отриманих поранень. Троє важких поранених гелікоптером доправили до Львова», – сказав Гайда.

Він наголосив, що стан поранених був дуже важким і їм довелося перенести складні операції. Зараз медики оцінюють їхній стан, як середньої важкості.

Головний хірург військового госпіталю, заслужений лікар України Іван Богдан наголосив: «Добре і вчасно надали допомогу на місці, кожен має індивідуальну аптечку якою вже вміють користуватися на місці поранення. Окрім того швидка евакуація в Рівненський військовий госпіталь, а потім доправили до Львова. Результати операцій у всіх трьох задовільні. Ми закінчили інтенсивну терапію і бійці будуть переведені у відділення».

За його словами, на бійців ще очікує низка операцій по видаленню осколків з м’яких тканин. Зокрема одному із поранених лікарі оперативним шляхом будуть діставати осколки з головного мозку. Бійці вже ходять та самостійно їдять.

«Завдяки швидкій реакції та вчасній евакуації нам навіть вдалося врятувати одному із поранених чотири пальці, які були фактично відділені від кисті», – наголосив хірург.

Нагадаємо, що 6 липня близько 5:45 під час виконання військовими навчально-бойових завдань вибухнув міномет «Молот». Унаслідок трагедії загинули троє військових, ще дев’ятеро зазнали різних поранень, троє з них перебувають у львівському госпіталі. Причиною вибуху називають порушення заходів безпеки або неналежний технічний стан міномета.

Цей допис уже прочитано 377 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: