Посмертно нагороджено званням Героя України розвідника Василя Гукала зі Львівщини

Президент України Володимир Зеленський урочисто присвоїв звання Героя України 29-річному розвіднику з Львівщини, Василю Гукалу, який загинув на Донеччині. Він брав активну участь у військових операціях, захищаючи територіальну цілісність України.

Указ президента Володимира Зеленського нагородив Василя Гукала званням Героя України посмертно, вручивши йому орден “Золота Зірка”. Це визнання його непереможної відваги та героїзму у захисті рідної землі.

Василь Гукало, походженням з села Залужжя Яворівського району Львівщини, вперше вирушив на фронт як доброволець у травні 2015 року. Після повернення з АТО він заснував родину. Але коли загроза війни наростала, Василь добровільно повернувся до боротьби за свободу та незалежність України.

Він вступив до складу 63-ї окремої механізованої бригади, де прославився своєю відвагою та високим професіоналізмом. У складних умовах воєнного фронту, він брав участь у звільненні Херсонщини та захисті Бахмута. Його героїчні вчинки включали евакуацію поранених з поля бою.

Василь Гукало загинув 21 квітня 2023 року в результаті авіаудару на території Донеччини. Його втрата стала великим випробуванням для родини та всієї України, але його жертва і відданість стали символом незламної волі українського народу.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: