Home » Новини Львова » Поскаржитись на погані дороги можна буде онлайн

Поскаржитись на погані дороги можна буде онлайн

Поки що навігаційна система тестується у Львівській та Дніпропетровській областях, але в подальшому повинна запрацювати по всій країні.
Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) почало працювати з навігаційною системою Waze. Тепер поскаржитися на стан доріг можна буде онлайн. Про це повідомляє прес-служба відомства.

За допомогою цієї програми скарги на автомобільні дороги збираються в єдину базу, доступну для дорожньої служби в режимі реального часу. Таким чином Укравтодор зможе зібрати максимально повну інформацію про стан покриття по всій країні, а також оперативно отримувати повідомлення про ожеледицю або обмеження в русі через аварію і реагувати на них. “Вся інформація подається з точними GPS-координатами, а також з фотографіями і коментарями від водіїв, якщо останні їх додали”, – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що поки що система тестується в двох областях – Львівській та Дніпропетровській. Надалі планують працювати з додатком по всій країні. “Ми зможемо ще більш оперативно реагувати на скарги громадян та зосередити нашу увагу в першу чергу на найбільш проблемних ділянках доріг”, – заявив глава Укравтодору Олександр Кубрак.

Цей допис уже прочитано 89 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: