Посадовця Міноборони підозрюють у спричиненні збитків на 15 млн гривень

На початку серпня, Державне бюро розслідувань (ДБР) розкрило інформацію про порушення, пов’язане з великою сумою збитків для держави, яка становить 15 млн гривень. За повідомленням ДБР, один з посадовців Міністерства оборони став об’єктом підозри.

За результатами проведених слідчих дій, встановлено, що у 2017 році певне приватне підприємство виграло тендер на будівництво дороги на території військового містечка. Однак порушено було умови угоди, коли замість відповідної послідовності робіт підприємство вимагало авансу у розмірі 70% вартості проекту. Незважаючи на це, посадовець Міноборони, діючи поза межами своєї компетенції, дав згоду на ці авансові платежі.

У наслідок цих неправомірних дій, приватна компанія отримала понад 15 млн гривень авансу, однак роботи не були виконані. Отримані кошти були незаконно використані керівництвом підприємства на особисті потреби.

Відповідно до зібраної інформації, посадовець Міноборони підозрюється у недбалому відношенні до своїх службових обов’язків.

“Посадовець Міноборони підозрюється у недбалому ставленні до служби (ч. 3 ст. 425 КК України). Санкція статті передбачає позбавлення волі до 7 років”,- йдеться у повідомленні ДБР. 

Щодо приватного підприємства, що порушило угоду та незаконно заволоділо коштами, підготовлений обвинувальний акт, який направлено до суду в рамках окремого кримінального провадження.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: