Home » Новини Львова » Порошенко і його соратники намагаються не допустити Зеленського до влади

Порошенко і його соратники намагаються не допустити Зеленського до влади

Відповідну заяву зробив у своєму новому відеоролику на Ютуб журналіст Олександр Дубінський.Зокрема, він розповідає про законопроект, який у четвер спробують внести в Раду представники політичних сил Самопомочі і БПП. Він буде прочитаний главами фракцій, а не рядовими депутатами. Внести цей законопроект зможе віце-спікер Сироїд.

Цей законопроект був написаний сьогодні і мені його скинули люди, які його вже бачили. Мета цього законопроекту максимально обмежити повноваження президента. Обмежити жорстко і грубо”, – зазначає журналіст.

Дубінський також додав, що всі повноваження, які пов’язані з призначенням глав прокуратури, Міноборони та внесення президентом кандидатур на інші важливі посади, запропонують Кабінету міністрів і окремій групі в парламенті:

Наприклад кандидата на пост прем’єр-міністра зможе внести президент, але тільки спільно і з майже дозволу коаліції. А главу СБУ буде вибирати Кабмін. Згідно з цим законопроектом у президента не залишається практично ніяких функцій, крім помилування та представлення країни на міжнародній арені. Він перетворюється в якесь опудало “, – зазначив журналіст.

Олександр Дубінський також висловив свою думку щодо того, кому і чим вигідний цей законопроект:

До влади приходить людина з народу, не пов’язана зі старими корупційними схемами, яка реально готова, як мені здається, міняти ситуацію, що склалася і призначати нових людей. І тому ось це болото (БПП і” Народний фронт “) хочуть швиденько всю повноту влади перенести на парламент і Кабмін. І далі залишатися при владі, щоб потім відібрати її у народного президента”.

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм – 

Порошенко і його соратники намагаються не допустити Зеленського до влади

Цей допис уже прочитано 188 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: