Порошенко розповів, як можна мотивувати ЄС на санкції

Грузія може долучитися до роботи з удосконалення механізму санкцій проти РФ. Для цього їй треба порушити питання окупації Абхазії і Південної Осетії.

Питання окупованих російськими військами Абхазії і Південної Осетії можна долучити до обґрунтування продовження і удосконалення європейських санкцій проти РФ. Про це заявив президент Петро Порошенко на зустрічі з главою парламенту Грузії Іраклієм Кобахідзе, повідомляється на офіційному сайті глави держави.
 
Порошенко зазначив, що наразі ведеться робота з удосконалення механізму санкцій проти РФ, і грузинська сторона може до неї долучитися.
 
“Це допоможе нам залучити більше уваги і стимулювати Європу продовжити санкції проти Росії. Ми можемо додати грузинську складову за Південну Осетію і Абхазію”, – сказав глава української держави.
 
Співрозмовники підтвердили взаємну підтримку суверенітету і територіальної цілісності обох країн.
 
Порошенко подякував грузинській стороні за можливість проходження курсу реабілітації українських військовослужбовців, які отримали поранення в зоні АТО, а також членів їх сімей.
 
Співрозмовники також обговорили питання спільного відзначення 100-річчя встановлення дипломатичних відносин між Українською Державою і Грузинською Демократичною Республікою, що відзначатиметься 4 липня 2018 року.

Цей допис уже прочитано 898 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: