Home » Новини Львова » Помер львівський фотохудожник Василь Пилип’юк.

Помер львівський фотохудожник Василь Пилип’юк.

Вшановуючи пам’ять видатного митця, згадуємо його роботи.

Про сумну новину стало відомо із публікації на сайті Львівська міська рада.  

«Так точно і тонко передавати сучасність у мистецтві – це великий талант. Василь Пилип’юк дуже багато зробив для міста, яке стало для нього рідним. Сумуємо і співчуваємо», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Помер львівський фотохудожник Василь Пилип'юк.

Водночас, видання “Високий Замок” повідомляє, що сьогодні, 18 листопада, повертаючись автомобілем з Київського Національного університету культури і мистецтв, де працював завідувачем кафедри фотомистецтва, під час зупинки неподалік м. Рівного, Василь Пилип’юк раптово втратив свідомість. Швидка допомога доставила його до реанімації. Діагноз — інсульт.

Помер львівський фотохудожник Василь Пилип'юк.

Прес-служба Львівської міської ради доводить до відома громадян, що:

19 листопада, о 17.00 год відбудеться Парастас у Галереї ім. В. Пилип`юка, що на вул. Стецька, 3.

20 листопада, у понеділок, в Храмі Пресвятої Трійці  на вул. Тершаківців, 1а з 11.00 до 13.00 год буде прощання. Чин похорону – о 13.00 год. Поховають відомого фотохудожника на Личаківському цвинтарі. 

Помер львівський фотохудожник Василь Пилип'юк.

Помер львівський фотохудожник Василь Пилип'юк.

Це, звичайно ж, лише кілька робіт, які вдалося знайти у вільному доступі в мережі. І скільки б зараз не було фотографів та програм для обробки фото, роботи Василя Пилип’юка завжди вражатимуть.

Василь Пилип’юк народився у 1950 році у селі Новоселиця Снятинського району Івано-Франківської області. Lemberg-News.Info висловлює співчуття рідним та близьким Василя Пилип’юка, та всій громаді Львова. Для міста – це велика втрата.

Фото: Leopolis.News, Лісовий Вісник, Львівська Пошта, газета “День”

Цей допис уже прочитано 439 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: