Помер легендарний тренер Карпат Дячук-Ставицький

У середу, 24 червня, на 74-му році життя після важкої тривалої хвороби перестало битися серце заслуженого тренера України, колишнього головного тренера «Карпат» Юрія Михайловича Дячука-Ставицького.

Про це повідомив спортивний журналіст Юрій Назаркевич.

“Під його керівництвом «Карпати» стали першим представником першої ліги, який дібрався до півфіналу Кубка України. У цьому ж 2006 році «зелено-білі» при Юрію Михайловичу після дворічної перерви повернулися до Прем’єр-ліги.

За плечима цієї людини-професіонала також багатогранний досвід роботи на посаді віце-президента відроджених у 1989 році «Карпат», генерального і спортивного директора, керівника розвитку дитячо-юнацького ФК «Карпати». Загалом Юрію Михайловичу довелося попрацювати на різних посадах – і головою спортивного клубу та районного спорткомітету, і завучем СДЮШОР «Карпати», і в колективах фізкультури, і в командах майстрів другої, першої та Прем’єр-ліги. Крім свої високопрофесійних та організаторських здібностей Юрій Михайлович назавжди запам’ятаєтся і своїми добрими людськими якостями та характером”, – пише Назаркевич.

Колектив ФК «Карпати» висловлює щирі співчуття родині та друзям покійного Юрія Михайловича Дячука-Ставицького.

Інформація про прощання зі знаменитим тренером буде повідомлена додатково.
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 69 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: