Home » Новини Львова » Поляків, що палили фаєри на Личакові, оштрафували на 8500 грн.

Поляків, що палили фаєри на Личакові, оштрафували на 8500 грн.

Учасникам «фаєр-шоу» на Личаківському кладовищі у Львові 30 листопада оголосили вирок.

Поляків, що палили фаєри на Личакові, оштрафували на 8500 грн.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області, завершено досудове розслідування стосовно трьох громадян Республіки Польща, які підозрювались у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 296 (хуліганство) КК України. Про це пише видання “Львів – місто натхнення”.

«Інцидент трапився цьогоріч, 22 листопада, на території Державного історико-культурного музею «Личаківський цвинтар» у Львові. 23, 26 та 28-річний зловмисники, зневажаючи моральні засади суспільства в частині поваги до померлих та місць їхнього поховання, вчинили дії, що мали на меті зневажати суспільну пам’ять про померлого, продемонстрували зневажливе ставлення до місця поховання, суспільних і релігійних принципів та традицій, без повідомлення відповідних органів місцевого самоврядування про проведення акції із застосуванням піротехнічних засобів, підпалили два факели на Польському військовому меморіалі у Львові (так званий «Меморіал львівських орлят»), чим створили небезпеку пошкодження чи знищення поховань», – зазначається у повідомленні.

Вироком Личаківського районного суду Львова від 30 листопада 2018 року, вказаних осіб визнано винними та призначено покарання у вигляді штрафу. Усім трьом доведеться сплатити по 8,5 тис грн.

Фото: організація “Велика Сілезія”

Цей допис уже прочитано 159 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress balloons powered by nksnow
%d блогерам подобається це: