Польські фермери продовжують блокувати кордон: 2300 вантажівок в чергах

Польські фермери продовжують свою акцію блокування руху вантажівок на трьох пунктах пропуску, обмежуючи пропуск по кілька вантажних транспортних засобів на годину або взагалі забороняючи їх рух. Про це у коментарі Укрінформу повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

Станом на сьогодні блокування залишається актуальним на трьох напрямках: “Ягодин”, “Рава-Руська” та “Угринів”.

За останню добу протестувальники на “Ягодині” та “Раві-Руській” взагалі не пропускали вантажівки в напрямку Польщі. Через пункт пропуску “Угринів” пройшло лише 19 вантажівок. На “Ягодині” також було допущено виїзд з Польщі лише 50 вантажівок, не зважаючи на те, що це основний маршрут для перевезення вантажів через кордон.

На ранок понеділка на цих трьох заблокованих напрямках на території Польщі утворилися черги. В них знаходиться понад 600 вантажівок, зокрема 350 – біля “Ягодина”.

Легкові автомобілі та автобуси можуть вільно перетинати кордон, і для них обмеження не застосовується.

Також зберігаються черги на пунктах пропуску “Краківець” та “Шегині”: відповідно 1000 та 700 вантажівок. Проте на цих напрямках спостерігається інтенсивний рух як на виїзд з України, так і на в’їзд, відповідно до можливостей кожного пункту пропуску.

Раніше Укрінформ повідомляв про українсько-польські урядові консультації, що відбулися у Варшаві 28 березня. Там обговорювалися питання взаємного інтересу у співпраці, зокрема ситуація на кордоні та торгівля в аграрному секторі.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: