Польща та Франція на одній хвилі щодо підтримки України

Франція та Польща висловили єдність у питанні геополітичної ситуації та підтримки України, повідомив прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск. За його словами, обидві країни готові виявити солідарність у найважчих ситуаціях. Туск також заявив про відновлення “Веймарського трикутника”, політичної платформи співробітництва між Німеччиною, Францією та Польщею, створеної в 1991 році.

В рамках “Веймарського трикутника” проводяться зустрічі міністрів закордонних справ та глав держав. Часто на самітах обговорюються питання, пов’язані з Україною. Це неформальне міжнародне об’єднання існує з метою сприяння співпраці та вирішенню глобальних питань.

Зазначимо, що в історії “трикутника” висувалися ініціативи щодо приєднання України до цього союзу, що може призвести до його трансформації у “чотирикутник”.
Раніше було оголошено, що 12 лютого міністри закордонних справ Польщі, Німеччини та Франції – Радослав Сікорський, Анналена Бербок та Стефан Сежурне – проведуть зустріч голів дипломатій країн “Веймарського трикутника”.
Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: