Home » Новини Львова » Польща закриє пішохідний пункт пропуску в Угринові

Польща закриє пішохідний пункт пропуску в Угринові

Пішохідний перетин буде можливим лише до кінця цього року.

Польська прикордонна служба 18 грудня оприлюднила офіційну заяву, в якій повідомила про закриття пішохідного пункту пропуску “Долгобичув-Угринів”.

“У кінці року закінчується дія пілотного проекту з пішохідного перетину кордону на автомобільному пункті пропуску «Долгобичув-Угринів»… Тимчасовий характер облаштованої для пішохідного руху інфраструктури створює багато загроз і не дозволяє продовжити дію пілотного проекту у його нинішньому вигляді. Також, зважаючи на збільшення часу очікування перетину кордону людьми, які подорожують автобусом, виправданим є використання автобусних переїздів за їх прямим призначенням”, – повідомляє повідомлення польських прикордонників.

Офіційних документів щодо підтвердження закриття пішого переходу в Угринові Львівські прикордонники ще не отримали.

«Дія експерименту справді завершується. Ми чули про те, що пішохідний пункт пропуску мають намір закрити, але наразі очікуємо на офіційні документи від польських колег. Ймовірно, завтра-післязавтра отримаємо всі документи і тоді будемо знати точно, що буде з цим пунктом», – так пояснила ситуацію журналістам ZAXID.NET речниця Львівського прикордонного загону Ярослава Мельник.

Первинне призначення пункту пропуску в Угринові було виключно для перетину на автомобільному транспорті. Проте вже через рік після відкриття, у 2015 році, тут експериментально на 6 місяців облаштували піший перехід. 

Нагадуємо, що крім цього пункту піший перехід в межах Львівщини на українсько-польському кордоні є ще лише один – у Шегинях.  

Фото: shoppingpl.com

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм!

 

 

 

 

 

Цей допис уже прочитано 133 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: