НЕТВЕРЕЗІ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ЗА КЕРМОМ: звільнено з роботи чиновницю Львівської ОДА

Директор одного з департаментів Львівської облдержадміністрації сама написала заяву про звільнення з роботи після того, як була затримана за водіння у нетверезому стані.

14 жовтня вночі правоохоронці затримали Директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації Поліну Лі, яка була за кермом BMW X1 в стані алкогольного сп’яніння. Про свій стан затримана спершу заперечувала, аргументуючи своє обурення тим, що алкотестер патрульних був несправний. Однак наявність алкоголю в крові  жінки було підтверджено токсикологічним дослідженням. Відповідні висновки лікарів опубліковані у Facebook «Альянс медіа Україна».

«У момент забору крові на аналіз лікарі дають документ, де зазначають, чи є видимі ознаки сп’яніння. Оскільки кров ця жінка здавала о 05:20, тобто протягом двох годин після затримання, вміст алкоголю в її крові дещо зменшився і зовнішніх ознак сп’яніння справді могло не бути», – зазначає речниця патрульної поліції Львова Катерина Рибій.

Поліна Лі написала заяву про звільнення з роботи, яку 18 жовтня підписав голова Львівської облдержадмінстрації Олег Синютка . На своїй сторінці у Facebook Поліна Лі посилається на те, що у вищезгаданому висновку однозначно сказано, що у  неї “ознак сп’яніння не виявлено”. “Щодо показників Драгера, то в мене є об’єктивні причини вважати, що прилад був навмисно пошкоджений, щоб показати “потрібний результат”, оскільки мої неодноразові звернення до представників патрульної поліції надати відповідні сертифікати на прилад не знайшли відповіді”, – зазначає чиновниця.

“Закликаю представників патрульної поліції забезпечити належну охорону взятих у мене проб крові з метою недопущення їх підміни протягом тих трьох днів,поки вони зберігаються в лабораторії у звязку із подовженими вихідними… Наголошую, що готова відстоювати свою правоту та добре ім’я в суді”, – йдеться у повідомленні Поліни Лі у Facebook.

За словами Катерини Рибій, порушницю запросили прийти в управління патрульної поліції Львова, де буде складено відповідний протокол. Опісля його розглядатиме суд – за це порушення жінка може на рік позбутися водійських прав та сплатити штраф у розмірі 10,2 тис. грн., – повідомляє ZAXID.NET.

Текст: Анна Поліщук, Віра Гаман

НЕТВЕРЕЗІ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ЗА КЕРМОМ: звільнено з роботи чиновницю Львівської ОДА

Цей допис уже прочитано 1437 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: