Поляки вважають Україну привабливою для свого експорту

Торік найдинамічніше зростав експорт товарів з Польщі до США та України.

Про це йдеться в дослідженні компанії Akcentа, інформує Укрінформ.

Згідно з даними головного статистичного управління (GUS) Польщі за 11 місяців 2017 року, польський експорт до США зріс на 28%, України — на 26,5%, Росії — на 19,7%. Серед інших напрямів польський експорт торік також суттєво зростав до Австрії (16%), Італії (14,3%) та Румунії (14,7%).

Як зазначає керівник польського відділу міжнародної компанії Akcentа Радослав Ярема, задоволення викликає факт, що найбільш активно зростав польський експорт за межі ЄС, адже це необхідно для диверсифікації ринків збуту.

Ярема підкреслює, що серед країн ЄС найпривабливішою для польського експорту найближчим часом може бути Румунія, яка є країною, що найшвидше розвивається в ЄС (8,8% зростання ВВП) й отримує значну фінансову допомогу від ЄС, а також Україна.

Зростанню польського експорту в Україну може сприяти угода про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС, що відкрило нові можливості для експортерів, а також українці, які працюють в Польщі і можуть допомагати в розвитку бізнес-контактів в Україні. Утім, експерт зазначає, що у випадку України усе ще існують ризики, пов’язані з нестабільною політичною та економічною ситуацією, про які повинні пам’ятати польські підприємці.

Цей допис уже прочитано 688 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: