Home » Новини Києва » Поліція викрила мережу борделів, організованих колишнім правоохоронцем: ВІДЕО

Поліція викрила мережу борделів, організованих колишнім правоохоронцем: ВІДЕО

У Києві поліцейські викрили мережу борделів, замаскованих під масажні салони. Організатором інтимного бізнесу був колишній правоохоронець, котрий у 2015 році був звільнений зі служби, однак весь цей час представлявся поліцейським. У такий спосіб він створював ілюзію свого впливу і захисту цієї протиправної діяльності.

Про це повідомляє пресслужба поліції Києва.

“Оперативники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, спільно зі слідчими та працівниками оперативних служб поліції Києва під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва встановили, що організатором борделів за кількома адресами у Києві є колишній працівник міліції, котрий у 2015 році не пройшов атестацію і був звільнений з органів внутрішніх справ. Та, попри це, він і надалі представлявся працівником управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, і запевняв своїх спільників, що їхня діяльність проводиться під опікою правоохоронців”, – йдеться у повідомленні.

Після ряду оперативно-розшукових заходів та слідчих дій поліцейські викрили діяльність злочинної групи, яка організувала та забезпечувала функціонування трьох місць розпусти. При цьому борделі були замасковані під масажні салони і свою діяльність рекламували через мережу Інтернет. До складу групи входило 11 осіб: організатор, четверо співорганізаторів та шестеро диспетчерів, які приймали дзвінки клієнтів.

Злочинці облаштували місця для надання інтимних послуг за трьома адресами у центральній частині Києва. До надання цих послуг залучили 75 жінок, які працювали позмінно. За годину роботи повії клієнти платили від 700 до 3000 гривень. Половину заробленої суми жінки віддавали адміністраторам, решту – залишали собі.

Поліцейські розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України, у рамках якого проводилося документування протиправної діяльності.

Поліція викрила мережу борделів, організованих колишнім правоохоронцем: ВІДЕОПоліція викрила мережу борделів, організованих колишнім правоохоронцем: ВІДЕОПоліція викрила мережу борделів, організованих колишнім правоохоронцем: ВІДЕОПоліція викрила мережу борделів, організованих колишнім правоохоронцем: ВІДЕО

Цей допис уже прочитано 686 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: