«Політичний тиск триває! Люди нові – підходи старі.” – Юрій Добош

28-річного начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Юрія Добоша рекомендували звільнити з посади.

Як повідомив Юрій Добош, відповідне рішення прийняла Дисциплінарна комісія Мінюсту.

Комісія пропонує звільнити Добоша через неналежне виконанням обов’язків та перевищення службових повноважень. Водночас сам керівник управління юстиції Львівщини із висновком не погоджується.

«Політичний тиск триває! Люди нові – підходи старі. Без нотки сорому та з відвертим цинізмом при світлі дня продовжується пресинг. Сьогодні мене було енний раз викликано в Київ. Цього разу для ознайомлення з поданням дисциплінарної комісії. Її висновок – неналежне виконання мною обов’язків та перевищення службових повноважень. Рекомендовано до звільнення!!!», – повідомив Юрій Добош.

Добош вважає, що справжньою причиною його звільнення є те, що він «не дає красти та заблокував корупційні схеми у державній виконавчій службі».

«Правова позиція комісії розбита вщент моїми аргументами, її доводи явно надумані та безпідставні. Справжня причина все та ж – я не даю красти та заблокував корупційні схеми у державній виконавчій службі. У вівторок, о 10:00, відбудеться прес-конференція з цього питання, де я розповім усі деталі», – повідомив Добош.

Юрій Добош очолює Західне міжрегіональне управління юстиції менше ніж пів року – його призначили на посаду наприкінці грудня 2019 року.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 66 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: