Поїхав за дронами, а опинився на Мальдівах: чоловік блогерки Пренткович не повернувся до України

Подружжя блогерів з Тернополя, Андрій Гонковський та Тетяна Пренткович, нещодавно повідомило про зміну місця проживання. Хоча вони не уточнили конкретного напрямку, наразі, з посиланням на джерела у прикордонній службі, ЗМІ повідомили, що Гонковський, який виїхав з України у січні, не повернувся. Про це пише ТСН.

Блогери стверджують, що після публікації інформації про їхню подорож на Мальдіви у січні, почали надходити погрози. Гонковський відмовився коментувати своє поточне місце перебування.

“Ви жартуєте? Мені летять погрози, хочуть нас вбити, кажуть, щоб ми розбились на літаку. І я вам зараз маю сказати, де ми взагалі чи в якому місті України? До речі, ми не говорили про закордон. Це дивно”, – заявила Пренткович.

Хоча вона не називає нове місце проживання, пояснюючи, що це становить загрозу для їхньої безпеки, вона підтвердила зміну місця проживання.

“Я не коментую цю ситуацію через те, що це небезпечно для нашої сімʼї, для нас особисто, для нашого життя. Ми зараз не в Тернополі”, – додала блогерка-мільйонниця.

На початку січня в соцмережах з’явилися фотографії, з яких стало зрозуміло, що Гонковський, чоловік Пренткович, після виїзду з України як волонтер, відпочивав на Мальдівах разом з дружиною та дітьми.

Гонковський пояснив, що під час візиту у Варшаву як волонтер, він мав вільний час, тому вирішив відпочити на курорті разом з сім’єю. Він також обіцяв привезти дрони з Варшави до України.

Пізніше Пренткович заявила, що її чоловік відпочивав на Мальдівах, бо зробив “багатьох добрих справ”.

Прикордонна служба повідомила, що Гонковський не повернувся в Україну після відпочинку на Мальдівах та перебуває за кордоном з 8 січня.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: