Home » Авторські матеріали » Подаруй дитині свято!

Подаруй дитині свято!

У Львові розпочалась щорічна благодійна акція «Подаруй дитині свято».

Подаруй дитині свято!

«Заголом діти просять, одяг, іграшки, канцтовари. Є й такі, що замовляють планшети й телефони. А хтось просить здоров’я для близьких та миру в Україні. Різні є побажання», – розповідає організатор акції «Подаруй дитині свято» Вероніка Кашинська.

Станом на сьогодні до Львівського молодіжного центру надійшло 350 таких листів. Пишуть здебільшого діти – сироти, з малозабезпечених та багатодітних сімей.

Волонтери публікують листи на сторінці у фейсбуці, де кожен може обрати, чиїм Миколайком він стане. Цьогоріч бажаючих допомогти так багато, що листи розбирають моментально.  Долучаються до акції і студенти, відомі люди та навіть благодійники з інших країн.

Також пишуть і незрячі дітки. Вони теж чекають на подарунки від Святого Миколая. Благодійники, в більшості випадків, хочуть залишатися анонімними. Бо, як кажуть, добро слід робити не на показ.

Цього року команда волонтерів збільшилась. Та у всіх них одне завдання: подарувати діткам свято.

Ось Сашко волонтерить уже другий рік поспіль. Ще зовсім юний хлопчина переконаний, що немає нічого кращого, аніж бачити щасливі очі дітлахів.

«Це дуже класно побачити дітей, їхні сяючі очі. Вони вірять в те, що ось прийде Миколай і настане чудо. Це надзвичайно і для нас це теж чудо», – ділиться враженнями Олександр.

Подаруй дитині свято!

Подарунки ініціатори акції збирають у своєму офісі, що розташований у приміщенні Львівського молодіжного центру на вулиці Винниченка, 12. Збір подарунків триває до 20-го грудня, а уже 23-го числа у Кінопалаці Довженка для малечі влаштують справжнє свято.

Марта Шала

Фото: Львів — місто натхнення, Віталія Вертелецька

Відео: Віталія Вертелецька

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм!

Цей допис уже прочитано 131 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: