Пластичні хірурги з Німеччини безкоштовно прооперують пацієнтів у Львові

Подружжя відомих пластичних хірургів з Німеччини – професор, доктор медичних наук Клаус Екснер та доктор Б’янка Байкан-Екснер вкотре приїдуть до Львова.

Про це повідомляє “Status quo”.

З 31 січня до 5 лютого на базі опікового центру 8-ї міської клінічної лікарні німецькі фахівці спільно з львівськими хірургами безкоштовно консультуватимуть й оперуватимуть дітей зі складними вродженими і набутими вадами зі всієї України. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як розповів завідувач опікового центру 8-ї міської клінічної лікарні Василь Савчин, доктор Клаус Екснер приїде до Львова 31 січня, і після обіду розпочне консультувати пацієнтів – на консультації записані вже понад 70 людей з майже усіх областей України, які мають вроджені і набуті вади обличчя, рук тощо. Наступного дня до професора долучиться його дружина – Б’янка Байкан-Екснер, і впродовж наступних днів німецькі фахівці працюватимуть разом. Під час огляду лікарі відбиратимуть тих пацієнтів, яким потрібна операція, та оперуватимуть їх.

Зазначимо, що співпраця з пластичним хірургом триває з 2012 року, коли Клаус Екснер приїхав до Львова під час футбольного чемпіонату “Євро-2012”, щоби  впродовж тижня безкоштовно оперувати дітей у межах доброчинної ініціативи німецьких вболівальників BigShoe. З того часу Клаус Екснер намагається двічі на рік приїжджати до Львова. Спершу він приїжджав один, проте згодом до нього приєдналася дружина, яка також є пластичним хірургом. За цей час – з 2012 року німецькі фахівці проконсультували майже 400 пацієнтів і понад 150 пацієнтів прооперували. Як правило, німецькі фахівці завжди беруться за найважчі випадки, а також пріоритет мають малозабезпечені родини. Поїздки хірургів оплачують благодійники, а операції вони проводять безкоштовно.

“Завдяки цій співпраці українські пацієнти змогли безкоштовно отримати якісну медичну допомогу, зокрема виправити складні дефекти м’яких тканин, а львівські лікарі – освоїти та запровадити у практику нові види пластичних і реконструктивних втручань”, – зазначив завідувач пікового центру 8-ї міської клінічної лікарні Василь Савчин.

Цей допис уже прочитано 935 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: