Південна Корея надає Україні машини K600 Rhino для прориву мінних полів

Південна Корея надасть Україні дві машини K600 Rhino для прориву мінних полів. Ця ініціатива є частиною підтримки Південною Кореєю України в умовах конфлікту на сході України. Про це повідомило видання The Chosun Ilbo.

Ці машини K600 Rhino є найбільш бойовим обладнанням, яке Україна отримала від Південної Кореї до цього часу. Важливо зауважити, що Південна Корея раніше не надсилала Україні летального озброєння.

Рішення парламенту Південної Кореї щодо надання машин K600 Rhino було ухвалено після липневого візиту президента Південної Кореї Юн Сук Йоля до України. Під час цього візиту було оголошено про підтримку України та посилення співпраці між двома країнами.

Однією з ключових обіцянок під час цього візиту була передача Україні допомоги у вигляді тральщиків, призначених для розмінювання території. Ці тральщики надійдуть на допомогу Україні як частина попередньої партії старих міношукачів.

“Нещодавно уряд вирішив відправити в Україну два тральщики якомога швидше на додаток до попередньої партії старих міношукачів. Це сталося після термінового прохання та обіцянки президента Юн Сук Йоля підтримати Україну”, – повідомило джерело видання The Chosun Ilbo.

Передача машин K600 Rhino Україні може бути пов’язана зі зустріччю лідерів Північної Кореї Кіма Чен Ина та росії Володимира Путіна. Ця зустріч могла включати обговорення постачання зброї та інших аспектів співпраці між цими країнами.

Разом з тим, уряд Південної Кореї побоюється реакції росії на надання тральщиків Україні. За даними джерел, південнокорейський парламент просить Україну використовувати машини K600 Rhino виключно для гуманітарних місій.

Фото ілюстративне.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: