Home » Новини Львова » ПІКЕТ ПІД СТІНАМИ РАТУШІ: ЦІНА ПИТАННЯ 19,5 МЛН. ГРИВЕНЬ

ПІКЕТ ПІД СТІНАМИ РАТУШІ: ЦІНА ПИТАННЯ 19,5 МЛН. ГРИВЕНЬ

Колишні працівники Львівського автобусного заводу збираються під міською радою. І поліцейські теж.

Сьогодні, 26-го жовтня, о 10:00 заплановане засідання  Львівської міської ради, на якому остаточно депутати повинні прийняти рішення стосовно того, чи виділяти 19,5 млн. грн. з міського бюджету у розпорядження факторингової компанії “Оптимум-Фактор” за автобуси ЛАЗ, що були закуплені у 2012 р. Про це на брифінгу 25-го жовтня повідомила директор  юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич, – пише Львівський портал. 

Про що мова?

«У 2009-2010 роках АТП №1 придбало автобуси у «Львівських автобусних заводів». Придбання автобусів здійснювалось за кошти міського бюджету. Не за кошти АТП. З цього часу місто не розрахувалося з «ЛАЗ» за поставлені автобуси. Сьогодні є ряд судових рішень, які набрали законної сили. Сума заборгованості зі всіма витратами складала 28 мільйонів гривень. У 2017-му році «ЛАЗ» продали свою заборгованість компанії «Оптимум-Фактор».  У результатів певних переговорів нам вдалося досягнути зменшення офіційної суми заборгованості. Це був наш основний аргумент, чому ми з ним погодилися. У першу чергу, місто замість 28 мільйонів мало би заплатити 20 мільйонів гривень цій компанії. Крім того, є досягнута домовленість, що будуть повернені борги нашим комунальним підприємствам. Це заборгованість перед «Львівтеплоенерго» і «Львіводоканалом» –  близько трьох мільйонів», – озвучила офіційну позицію міськради Г. Пайонкевич.

На пленарному засіданні Львівської міської ради 5-го жовтня 2017 року депутатська більшість прийняла ухвалу, яка передбачає перерахунок 19,5 мільйонів гривень з міського бюджету у розпорядження підприємства («Оптимум-Фактор»), підконтрольного цивільній дружині та бізнес-партнеру російського олігарха та власника  «Львівського автобусного заводу» Ігоря Чуркіна. 

“Родина Чуркіних злочинно приватизувала та довела до повного розвалу одне із найбільших підприємств Східної Європи, а тепер у змові з мером Львова та підконтрольними йому депутатами хоче отримати майже 20 мільйонів бюджетних гривень”, – прокоментували свою позицію Львівському порталу пікетувальники – колишні працівника Львівського автобусного заводу (близько 70-ти людей), що зібралися на Площі Ринок.

Ще з 9-ї ранку під міською радою стоять автобуси з поліцейськими. Посилено охороняється вхід до міської ради. 

Водночас, вчора на сайті Львівської міської ради опублікували інформацію, згідно з якою на сесії Львівської міської ради розглянуть питання про втрату чинності меморандуму між ТзОВ «Оптимум Фактор», АТП №1, ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЛМКП «Львівводоканал». Таке рішення прийняла комісія, створена розпорядженням міського голови Львова, враховуючи інформацію, яка надійшла у Львівську міську раду від колишніх працівників ЛАЗу про заборгованість щодо виплати заробітної плати. Ця інформація не була надана управлінням юстиції мерії. Як повідомив міський голова Львова, завдання роботи цієї комісії – повторно скерувати у правоохоронні органи звернення щодо неправомірної приватизації ЛАЗу.

Цей допис уже прочитано 853 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: