Home » Новини Львова » Пік спалаху захворювання на кір у Львові минув, – ЛМР

Пік спалаху захворювання на кір у Львові минув, – ЛМР

Впродовж січня 2018 року у Львові на кір захворіло 180 осіб, тоді як в лютому – 135 осіб. 

Про це заявила головний позаштатний спеціаліст з епідеміології управління охорони здоров’я Львівської міської ради Олена Баворовська,  -повідомляє прес-служба ЛМР.

В березні (станом на 4 березня) захворіло 7 осіб. Пік спалаху захворювання на кір минув – дедалі менше реєструватимуть випадки цього захворювання. «Згідно з даними Лабораторного центру, в січні маємо 180 захворілих на кір, в лютому – 135 захворілих. За чотири дні березня зареєстровано 7 випадків захворювання. Власне пік спалаху захворювання на кір уже минув, хоча сам спалах триватиме, за прогнозами, до травня, і будуть реєструватись нові випадки захворювання, але не в такій кількості – їх буде менше», – зазначила Олена Баворовська.

Прес-служба ЛМР підкреслила, що з 15 січня станом на сьогодні щеплення від кору в поліклініках міста зробили 9 842 дітям, що є найбільше за аналогічний період попередніх років. Також у повідомленні зазначається, що пацієнти переносять захворювання без ускладнень, померлих від кору немає. Вакцин у Львові достатньо, щоб провести необхідну кількість щеплень дітям.

Нагадаємо, кір – гостре вірусне захворювання, яке небезпечне своїми ускладненнями: воно може спричинити пневмонію, отит та інші бактеріальні інфекції, енцефаліт. Люди, які двічі щеплені, і люди, які перехворіли на кір, мають стійкий імунітет до захворювання. Проте ті діти і ті дорослі, які не вакциновані і не хворіли на кір, мають високий ризик захворіти.

Пік спалаху захворювання на кір у Львові минув, – ЛМР

Цей допис уже прочитано 309 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: