Підвищення зарплати вчителям в Україні з 2024 року

З початку вересня 2024 року українські вчителі можуть очікувати підвищення базової ставки заробітної плати. Проте, разом із цим планується скасування більшості наявних надбавок, які зараз діють для цієї категорії працівників. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова в ефірі телемарафону.

“У нас немає виходу, як не трансформувати систему освіти. У наступному році ми плануємо запустити масовий пілот, масштабний з новою заробітною платою”, – сказав міністр.

За його словами, наразі існують 50 видів доплат для вчителів, і процес формування системи оплати праці є вкрай складним. Це призводить до того, що зарплата вчителів залишається невеликою.

“Вчителі повинні стати рок-зірками, вони повинні заробляти точно більше, ніж середня заробітна плата по країні, а взагалі в ідеальному світі у них повинна бути одна з найбільш великих заробітних плат”, – сказав він.

Міністр розповів, що планується встановити понад 80% заробітної плати вчителів як фіксовану окладну частину, а решта буде складатися з декількох видів доплат.

“Але з самого початку ця базова ставка буде досить великою”, – додав Федоров

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: