Home » Новини України » Петро Порошенко пояснив, чому не ввів воєнний стан раніше.

Петро Порошенко пояснив, чому не ввів воєнний стан раніше.

“Я впевнений, що це була провокація з метою, я не виключаю, когось вбити”, – Президент.

Петро Порошенко пояснив, чому не ввів воєнний стан раніше.

Президент України під час інтерв’ю українським телеканалам прокоментував рішення про запровадження воєнного стану, – пише “ВВС Україна”.

“Те, що відбулося 25 листопада, – надзвичайна подія. Вперше за чотири з половиною роки російської агресії, без будь-яких зривань шевронів, без будь-яких “зелених чоловічків” Росія атакувала українські кораблі”, – каже Петро Порошенко.

“Я впевнений, що це була провокація з метою, я не виключаю, когось вбити”, – додав Президент.

На його думку, Росія могла прагнути “повторити грузинський сценарій”. Також Президент заявив, що українська влада має чіткі дані, “що це лише початок”. Президент продемонстрував журналістам супутникові знімки, які, за його словами, були отримані українською розвідкою. 

На них, каже Петро Порошенко, зображена російська військова база, розташована в 18 кілометрах від українського кордону.

“Кількість танків, які розташовані біля нашого кордону зросла втричі. Для чого вони були туди передислоковані? Вони досі там знаходяться. Я хочу, щоб ніхто не думав, що це забавки чи іграшки”.

Президент запевнив, що в разі, якщо протягом терміну дії режиму воєнного стану Росія не розпочне військові дії на території України, то конституційні права і свободи громадян обмежені не будуть: “Проводьте концерти, ходіть в банки… Ніяких обмежень для українських громадян не буде”.

Російська ж сторона запевняє, що українські кораблі не подавали запит на прохід через Керченську протоку і винуватить Київ у провокації.

Фото: Українські Новини

Цей допис уже прочитано 213 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: