Перший в Україні центр рекрутингу української армії з’явиться у Львові

Пресслужба Львівської міської ради (ЛМР) повідомила про запуск пілотного проєкту рекрутингу до Збройних Сил України. З 16 лютого в Центрі, розташованому за адресою вул. Костя Левицького, 67, громадяни матимуть можливість отримати інформацію про вакансії в армії та вибрати бажану професію у військовій сфері.

Щоденно у приміщенні працюватимуть 5 рекрутерів, які готові надавати консультації та проводити профорієнтаційні тести. Вони допоможуть визначити найвідповіднішу посаду в армії та супроводжуватимуть кандидатів усім процесом від консультації до призначення на відповідну посаду. Важливо відзначити, що самі рекрутери не є військовослужбовцями, і Центр не має відношення до структур Територіальних центрів Комплектування (ТЦК), тому жодних повісток тут не видають.

Зазначено, що ці центри рекрутингу будуть долучати громадян до Сил безпеки та оборони України через укладання контрактів з відповідними військовими частинами. Наразі є можливість укладати як строкові контракти, так і контракти до оголошення демобілізації.

Нововведення стає частиною широкомасштабної ініціативи щодо залучення українців до військової служби. Раніше, 26 січня, у Львові відкрили офіс, де зацікавлені особи можуть приєднатися до батальйону «Вовки Да Вінчі». Дані центри рекрутингу заплановано відкрити по всій території України, щоб забезпечити доступність цієї можливості для всіх охочих.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: