Home » Новини Львова » Перша книга українського автора про емоційний інтелект в бізнесі побачила світ у «Видавництві Старого Лева»

Перша книга українського автора про емоційний інтелект в бізнесі побачила світ у «Видавництві Старого Лева»

«Видавництво Старого Лева» спільно з Львівською бізнес-школою УКУ підготувало читачам видання про емоційний інтелект та його використання у житті та бізнесі.

Книга «Технологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та житті» авторства Валерії Козлової розповідає про те, як ухвалюючи рішення на емоціях, потім не шкодувати про його наслідки. Читачі також отримають корисний досвід як уникнути ситуацій коли довго зважуючи всі «за» і «проти», підраховуючи, намагаючись спрогнозувати — не втратити  шанс, бо варто було довіритися інтуїції й прийняти рішення швидко. Видання є першою книгою українського автора на тему емоційного інтелекту в бізнесі.

«Книжка – ключ до відкриття власних ресурсів і сили, які приховані всередині вас, але про які ви навіть не підозрювали; які можуть вивести вас не просто на наступний, більш ефективний, рівень успіху та лідерства, але й навчать отримувати задоволення від ситуацій, котрі ще нещодавно вас лякали та пригнічували», – ділиться враженнями від книги Ярина Бойчук, директорка Львівської бізнес-школи УКУ.

Перша книга українського автора про емоційний інтелект в бізнесі побачила світ у «Видавництві Старого Лева»

Цей допис уже прочитано 53 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: