Home » Новини Львова » Перелік майданчиків для паркування у місті Львові

Перелік майданчиків для паркування у місті Львові

Підприємство ЛКП «Львівавтодор» надає послуги платного паркування на 23 майданчиках для паркування у м. Львові зі загальною кількістю паркомісць 724.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

Перед тим, як облаштувати паркувальний майданчик, ЛКП “Львівавтодор” на конкурсній основі отримує низку дозволів і патрульна служба погоджує паспорт парковки.

Рішенням конкурсного комітету №2-5895 від 29.03.2013 року ЛКП «Львівавтодор» визнано переможцем конкурсу на земельну ділянку для паркування транспортних засобі на вул. Валовій.

Підприємством було розроблено паспорт майданчика для паркування, у встановленому порядку погоджено з ВДАІ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області та укладено договір з департаментом житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради про використання земельної ділянки, спеціально визначеної для забезпечення паркування транспортних засобів.

Спеціально обладнаний паркувальний майданчик на вул. Валовій функціонує повністю законно.

Станом на сьогодні ЛКП «Львівавтодор» надає послуги платного паркування на 23 майданчиках для паркування у м. Львові зі загальною кількістю паркомісць 724:

  • 2 спеціально обладнані майданчики у 1-й зоні паркування (вул. Валова – 78 паркомісць та «Вернісаж» – 73 паркомісця) – 20 грн/год;
  • 2 майданчики для туристичного транспорту (13 паркомісць) – 50 грн/год;
  • 17 відведених майданчиків у 1-й зоні паркування ( 407 паркомісце) – 15 грн/год;
  • 2 відведених майданчиків у 2-й зоні паркування (153 паркомісць) – 5 грн/год.

На усі паркувальні майданчики, які обслуговує ЛКП «Львівавтодор», було оголошено конкурси з визначення операторів паркування автотранспорту, на яких рішенням конкурсного комітету підприємство визнано переможцем.

Підприємство розробило паспорти для усіх майданчиків для паркування, які було розглянуто ДАІ ЛМУ УМВС України у Львівській області, у встановленому порядку погоджено відділом комунального господарства Галицької районної адміністрації Львівської міської ради та УДАІ ГУ МВС  України у Львівській області, укладено договір з управлінням транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради про використання земельної ділянки, спеціально визначеної для забезпечення паркування транспортних засобів.

ЛКП «Львівавтодор» у своїй діяльності при облаштуванні паркувальних майданчиків керується нормативним регулюванням з питань паркування транспортних засобів. Майданчики для паркування обладнуються відповідно до вимог Правил паркування транспортних засобів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2009 року №1342 та Правил дорожнього руху.

Цей допис уже прочитано 552 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: