ПАРЄ розпочала весняну сесію у Страсбурзі, щоб обговорити відновлення України

На весняній сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, яка розпочинається сьогодні у Страсбурзі, однією з ключових тем обговорення буде підтримка відновлення України. А також пропозиція щодо використання для цього заморожених російських державних активів. Про це пише Укрінформ.

На вівторок заплановано виступ Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука перед депутатами. Також має бути проведене голосування за відповідну резолюцію.

Також протягом сесійного тижня відбудуться термінові дебати про смерть Олексія Навального та необхідність протистояти тоталітарному режиму Путіна в його війні з демократією. А також про “свавільне затримання Володимира Кара-Мурзи і систематичне переслідування антивоєнних демонстрантів у Російській Федерації і Білорусі”.

У програмі сесії також передбачено обмін думками з генсеком Ради Європи Марією Пейчинович-Бурич та новим комісаром РЄ з прав людини Майклом О’Флаерті. Серед виступаючих на сесії буде й міністр закордонних справ Республіки Молдова Михайло Попшой.

Паралельно з сесією відбудеться слухання української делегації на тему «Жертви насильницьких зникнень: як РФ захоплює українських цивільних та порушує міжнародне право».

Ще одним важливим питанням на сесії стануть дебати щодо заявки Косова на членство в Раді Європи. Також планується голосування за проєкт висновку ПАРЄ щодо цього.

Нагадаємо, що у Євросоюзі та ПАРЄ вже засудили удари Ірану по Ізраїлю. Генеральний секретар Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич виступила із засудженням атаки Ірану на Ізраїль.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: