Home » Новини України » Парасюк та Сташинський стріляли в людей на Майдані?

Парасюк та Сташинський стріляли в людей на Майдані?

У цьому народних депутатів України звинуватив грузинський снайпер.

Таку інформацію опублікувало на своєму сайті російське видання “РИА Новости”.

Видання пише, що голова комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, народний депутат від “Народного фронту” Сергій Пашинський і народний депутат Володимир Парасюк брали особисту участь у розстрілах людей під час Євромайдану в лютому 2014 року.

Про це, нібито, повідомив виданню “РИА Новости”  учасник подій, грузинський снайпер Олександр Ревазішвілі.

“За словами Ревазішвілі, Пашинський і Парасюк стріляли по протестувальниках із власної зброї. Пашинський стріляв зі свого автомата короткими чергами. Парасюк молодий – з карабіна “Сайга”, його батько – з карабіна СКС”, – йдеться у свідченнях Ревазішвілі, які наводить “РИА Новости”.

Крім того, снайпер стверджує, що зброю і наказ відкрити вогонь він та інші члени “розстрільної групи” отримали від Сергія Пашинського.

Ревазішвілі готовий надати цю інформацію в українському суді. Також наводяться свідчення колишнього грузинського військового Коби Нергадзе, який стверджує, що за “допомогу протестувальникам в Україні” його групі спочатку виділили 10 тис. доларів і ще 50 тис. доларів обіцяли після повернення з відрядження.

Нагадаємо, що грузинські снайпери фігурують у кримінальній справі проти екс-президента України Віктора Януковича, який звинувачується у вчиненні державної зради, а кримінальна справа зараз знаходить в суді. Зокрема, вчора, 13-го лютого, лідер партії “Рух нових сил” Міхаель Саакашвілі повинен був давати свідчення по справі Віктора Януковича.

“Саакашвілі мав розповісти, чи справді під час Революції Гідності працювали так звані грузинські снайпери, які нібито стріляли і у протестувальників, і в силовиків, аби спровокувати сторони до активних дій”, – пише 5-ий канал. 

Захист хотів почути від Саакашвілі свідчення, які доводили б невинуватість беркутівців, що проходять у цій справі. А от обвинувачення натомість прагнуло отримати спростування цієї інформації.

“Ми чекали Міхеіла, щоби поставити йому запитання, оскільки питання такі є. Крім того, ми впевнені, що Міхеіл міг повідомити дуже цікаві обставини щодо участі і ролі сьогоднішніх високопосадовців у подіях Майдану”, – заявив адвокат Олександр Горошинський.

“Наші запитання будуть спрямовані на те, щоби повною мірою спростувати посилання захисту і тих осіб, що зазначені в італійському фільмі, аби було зрозуміло: це фейкове створення штучних доказів про те, що нібито на Майдані чинили інші дії”, – зазначив прокурор Яніс Сімонов.

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: