Home » Новини України » ПАРАСЮК та ГЕЛЕТІЙ: сутичка під стінами Верховної Ради

ПАРАСЮК та ГЕЛЕТІЙ: сутичка під стінами Верховної Ради

У чому Володимир Парасюк звинувачує Валерія Гелетія?

Вранці, 17-го жовтня, в Києві розпочався протест опозиції, в якому взяли участь представники різних політичних сил, – повідомляє сьогодні strana.ua. Організаторами протесту стали партія екс-губернатора Одеської області Міхаїла Саакашвілі разом з Мустафою Найємом та Сергієм Лещенком, а також партії “Свобода”,”Національний корпус”, “Самопоміч” Андрія Садового та “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка.

Основні вимоги протестувальників: відміна депутатського імунітету, створення антикорупційного суду та відміна мажоритарної системи виборів. Міхаїл Саакашвілі заявив, що якщо влада не задовольнить представлені вимоги, учасники мітингу вимагатимуть відставки Петра Порошенка. 

Проте найцікавішим епізодом протесту сьогоднішнього дня була сутичка між депутатом Верховної Ради Володимиром Парасюком та начальником Управління державної охорони України Валерієм Гелетієм. Інцидент зафіксований на відео, яке опублікував на своїй сторінці у Facebook журналіст Євген Цяпенко. Почалося все із зауваження Володимра Парасюка Валерію Гелетею, мов, потрібно було привести більше охорони на протест. На що п. Гелетій попросив народного депутата іти “з Богом”. Після звинувачення Парасюком Гелетія у трагедії в Ілловайську останній підійшов до нього і почав щось пояснювати, проте, очевидно, це не допомогло заспокоїти нардепа, а навпаки призвело до того, що Парасюк відштовхнув Гелетія в сторону, продовжуючи повторювати, що той ще відповість за Ілловайськ.

Цей допис уже прочитано 575 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: