Home » Новини Львова » Під час перестановки вагонів потяг «Львів-Вроцлав» різко перехилився. У пасажирах незначні травми

Під час перестановки вагонів потяг «Львів-Вроцлав» різко перехилився. У пасажирах незначні травми

Подія сталася в ніч на 30 вересня на залізничній станції Мостиська-2 у Львівській області.

Під час перестановки вагонів з широкої колії на вузьку євроколію обірвався один з домкратів, які утримували вагон потяга сполученням «Львів-Вроцлав», внаслідок чого вагон різко перехилився, а деякі пасажири отримали ушкодження.

Під час перестановки вагонів потяг «Львів-Вроцлав» різко перехилився. У пасажирах незначні травми
Фото: zaxid.net

Про цю ситуацію пише ZAXID.NET , яким повідомила одна із пасажирок цього потяга. Інформацію також підтвердили залізничники.

Інцидент з потягом трапився о 3:20 ночі.

Поїзд 051Л «Львів–Вроцлав» приїхав на станцію Мостиська-2, де вагони за допомогою чотирьох домкратів почали підіймати та замінювати їм шасі під європейську вузьку колію. Під час перестановки одного з вагонів зламався один домкрат, внаслідок чого вагон різко перехилився на сторону.

 Жодних компенсацій за затримку руху пасажири не отримали.

За інформацією журналістів, внаслідок цієї події частина пасажирів потяга зазнала незначних травм, але за медичною допомогою не звертались.

В «Укрзалізниці», яка обслуговує цей поїзд, без офіційного запиту відмовились коментувати інцидент з потягом, – пишуть у виданні. Пише  Варта1

 

Цей допис уже прочитано 141 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: