Органний зал Львова опинився в центрі скандалу

На заяву колишнього директора Органного залу у Галицькому райвідділі поліції відкрито кримінальне провадження.

Про це повідомила директор департаменту розвитку Львівської міської ради Наталія Бунда, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Директор департаменту розвитку Наталія Бунда 25 січня була викликана на допит у Галицький райвідділ поліції у кримінальному провадженні, яке було відкрито на заяву колишнього директора Органного залу.

“Це був лише перший допит, наступний буде на наступному тижні, де запросять колишнього директора Будинку органної та камерної музики у Львові, а також голову конкурсної комісії. Не дуже приємна і дуже довга процедура. Окрім того заявник ще звернувся в поліцію, в прокуратуру, в Міністерство культури, і тому багато структур займаються цією справою”,- зазначила вона.

За її словами, конкурс на керівника Органного залу виграв Іван Остапович. Те, що зараз відбувається в Органному залі, – це фурор: доставляють крісла, проводяться унікальні концерти, приїжджають міжнародні, відомі музиканти. Але колишній керівник, який там пропрацював більше 30 років, вважає, що він був неправильно звільнений.

Цей допис уже прочитано 1085 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: