Home » Кримінал » Оперативник ДФС підбурював громадян давати хабарі митникам.

Оперативник ДФС підбурював громадян давати хабарі митникам.

Посадовець «видавав» гроші місцевим мешканцям для передачі у вигляді хабарів працівникам митниці. 

На Львівщині СБУ викрила посадовця Державної фіскальної служби на підбурюванні громадян до дачі хабарів працівникам митниці. Співробітники Головного управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБ України у межах розпочатого кримінального провадження викрили посадовця внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби на підбурюванні громадян до дачі хабарів працівникам Львівської митниці, – про це повідомляє Управління СБУ у Львівській області.

Оперативники спецслужби встановили, що старший оперуповноважений з особливо важливих справ Відділу оперативного забезпечення територіальних органів ДФС західних регіонів України організував протиправний механізм для власного збагачення.

Посадовець «видавав» гроші місцевим мешканцям для передачі у вигляді хабарів працівникам митниці. Зловмисник планував отримувати систематичну данину від митників, які б погодилися на пропозицію.

Правоохоронці затримали старшого оперуповноваженого у Києві під час спроби реєстрації у Генпрокуратурі фіктивних матеріалів із заявами громадян про нібито вчинення митниками злочинів, передбачених ст. 368 Кримінального кодексу України.

Наразі зловмиснику повідомлено про підозру в скоєнні злочину передбаченого ч. 2 ст. 370 Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.

Операція проводилась спільно з Генеральною прокуратурою України та Головним слідчим управлінням Національної поліції України.

Цей допис уже прочитано 13 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: