Olga Sudnyk Academy of Beauty, презентує навчальний посібник – «БАЗОВА КОСМЕТОЛОГІЯ»

Косметологія — це активна галузь, яка щороку приваблює не тільки мільйони клієнтів, але і тисячі фахівців, які бажають розпочати свою кар’єру в б’юті-індустрії. Що повинен робити хороший косметолог?

Правильно: розвиватися! Ольга Судник – засновниця Olga Sudnyk Academy of Beauty, у сфері косметології з 2012 року, і вона точно знає, що потрібно для успішної кар’єри косметолога. На початку свого шляху Ольга проводила навчальні курси, індивідуально для колег і знайомих. Дуже швидко зріс попит і з’явився напрямок навчання, який інтенсивно розвивається. А студентами можуть стати усі без вікових обмежень. Як і абітурієнти, так і студенти, які вже здобули освіту або люди, які хочуть змінити професію.

Olga Sudnyk Academy of Beauty, презентує навчальний посібник - «БАЗОВА КОСМЕТОЛОГІЯ»

Будьте впевнені навчання в Olga Sudnyk Academy of Beauty – це абсолютна практика і висококваліфіковані фахівці своєї справи. Позаду 9 років роботи, сотні семінарів, зібрано чимало матеріалів з різних навчань, особисті напрацювання. Ольга Судник систематизувала усі свої уміння у посібник з теоретичних і практичних знань для своїх студентів – «БАЗОВА КОСМЕТОЛОГІЯ».

Olga Sudnyk Academy of Beauty, презентує навчальний посібник - «БАЗОВА КОСМЕТОЛОГІЯ»

Цілий рік створювалася книга, аби кожен зміг отримати знання для покращення своїх навичок.

«Вона ідеально підійде для початківців у сфері косметології, як підказка по теорії та практиці. Її до речі можуть придбати не лише випускники Olga Sudnyk Academy of Beauty, а усі охочі. Наразі книга доступна у нашому навчальному центрі»-, розповідає Ольга.

У вільному доступі буде у бібліотеці від національного медичного університету імені Данила Галицького.

Пам’ятайте, щоб стати одними з кращих спеціалістів в індустрії косметології потрібно щодня розвиватися та відкривати нові знання.

БІЛЬШ ДЕТАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ НА САЙТІ: olgasudnyk.com

 

Цей допис уже прочитано 74 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: