Home » Новини України » Ольга Фреймут перейшла на проросійський телеканал «Інтер»

Ольга Фреймут перейшла на проросійський телеканал «Інтер»

Ольга Фреймут та спортивний журналіст Роман Кадемін стали ведучими нового ток-шоу про відносини між чоловіками і жінками на телеканалі «Інтер».

Про це повідомляє пресслужба каналу.

Прем’єра нового проєкту відбудеться на «Інтері» у вересні.

«У програмі будуть теми, про які бояться говорити, секрети, якими не прийнято ділитися навіть з найближчими, серед героїв будуть відомі люди, від яких ніколи не чекали одкровень. У кожному з випусків глядачі зможуть побачити проблему очима протилежної статі. Побачити, щоб разом з провідними і експертами-професіоналами розібратися в найзаплутаніших і драматичних життєвих ситуаціях. Розібратися, щоб мелодрами і драми не стали трагедіями. І не тільки в житті героїв програми, а й мільйонів телеглядачів», – йдеться в повідомленні.

У студію програми будуть запрошувати професійних експертів, а саме: психологів, лікарів і різні фахівці, а також зіркових гостей.

Нагадаємо, у травні 2019 року Ольга Фреймут знялася в проєкті телеканалу «Інтер». На офіційній сторінці закритого проєкту Нового каналу «Шоу Оля» в інстаграмі з’явилися фотографії телеведучої зі знімального майданчика проєкту телеканалу «Інтер» «Стосується кожного».

 

Ольга Фреймут перейшла на проросійський телеканал «Інтер»

Цей допис уже прочитано 43 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: