Home » Новини Львова » Олексія Гончарука звільнили з посади прем’єрміністра (ВІДЕО)

Олексія Гончарука звільнили з посади прем’єрміністра (ВІДЕО)

Верховна Рада України під час позачергового засідання звільнила Олексія Гончарука з посади прем’єрміністра. Про це повідомляє UATV.

За відповідний проєкт постанови віддали голоси 353 депутати.

Перед цим президент України Володимир Зеленський, який теж присутній на засіданні, закликав депутатів розглянути заяву про відставку прем’єрміністра.

“Вчора до ВР було подано заяву Олексія Гончарука з проханням прийняти його відставку. Я прошу народних депутатів України надати оцінку цій заяві своїм персональним голосуванням”, – зазначив Зеленський.

За словами глави української держави, йому не соромно за уряд держави, проте він хотів би ним пишатися.

“Цей уряд зробив більше, ніж усі минулі уряди. Але, я вам скажу, це скоріше мінус попереднім Кабмінам, а не плюс нашому уряду”, – наголосив президент.

Зеленський звернув увагу депутатів на основні недопрацювання, на його думку, цього складу уряду. Так, за два місяці нового року невиконання держбюджету становить майже 16 млрд гривень, і 13 із них – недоотримання від митниці. Тобто рішучий бій із контрабандою, який наразі ведеться, поки що не дав потрібного результату, зазначив президент України.

Крім цього, він наголосив, що падіння промисловості зараз становить 5%. Глава держави також звернув увагу на недостатню роз’яснювальну роботу з населенням щодо платіжок на газ, роботу уряду в медичній сфері та затримання зарплат шахтарям.

Цей допис уже прочитано 259 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: