Home » Новини України » Олексій Гончарук зустрівся з представниками «Руху ветеранів України»

Олексій Гончарук зустрівся з представниками «Руху ветеранів України»

13 жовтня, Прем’єр-міністр Олексій Гончаров завітав на захід організований Всеукраїнським Патріотичним Рухом “Гідність Нації”.  Захід був приурочений до Дня захисників України. Неформальна обстановка дала усім присутнім чудовий настрій і тепле спілкування , згадували минуле і розмовляли про майбутнє нашої держави. На заході були : державники, ветерани, волонтери, працівники СБУ, міністри.  Атмосфера заходу спонукала до братерського щирого спілкування. Зібрані кошти на заході були передані до військового госпіталю ветеранам на потреби. Про це повідомляє кореспондент “Lemberg News Info” з Києва, який потрапив на захід.

Олексій Гончарук зустрівся з представниками «Руху ветеранів України» Олексій Гончарук зустрівся з представниками «Руху ветеранів України»

Також на сторінці Олексія Гончарука з’явився пост  про те, що він зустрівся з представниками “Руху ветеранів України”

“Учора я зустрівся з представниками «Руху ветеранів України» та ветеранською спільнотою. Разом із міністром Оксаною Колядою привітали ветеранів, поговорили про наболіле. Зробив свій внесок у рамках збору коштів на шпиталь, захід був благодійний.

Не хотів робити публічний кейс з цього, але певні медіа подали це з доволі неоднозначними тезами. 
Тож розставлю всі крапки. Головне – політизація тут абсолютно недоречна!

У Програмі діяльності нашого Уряду ми окремо прописали, що ставлення до ветеранів в суспільстві має бути шанобливим та поважливим!

Починати треба з власного прикладу. 
Привітати зі святом тих, хто, жертвуючи своїм життям та комфортом, захищає нашу країну — найменше, що я міг учора зробити. 
Далі вчинки говоритимуть голосніше за наші слова. І перше, що я можу вже задекларувати — в Держбюджеті-2020 наша команда заклала найбільші в історії видатки на безпеку та оборону.

Гідні умови життя для захисників — наш пріоритет.

Десятки тисяч українців загинули захищаючи Україну. Десятки тисяч наших хлопців кожен день продовжують захищати наше мирне небо чи то в Києві, чи то в Маріуполі, чи у Львові. Ми ніколи не зрадимо їх та Україну!

Ще раз зі святом!

Слава Україні!”

Цей допис уже прочитано 164 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: