Офіс генпрокурора закриє справу щодо Романа Матиса, якого звинувачували в розкраданні гуманітарки

Офіс генерального прокурора прийняв рішення закрити кримінальне провадження щодо екс-чиновника Львівської обласної державної адміністрації (ОДА) Романа Матиса, якого раніше звинувачували у розкраданні гуманітарної допомоги, призначеної для військових.

«Закрити за відсутністю складу злочину кримінальне провадження за підозрою Матиса Р.Є. постановив Офіс генерального прокурора», – повідомив сам Роман Матис у понеділок, 19 лютого.

Він висловив подяку генеральному прокурору Андрію Костіну за “політичну волю” у цьому питанні. А також групі прокурорів під керівництвом Олексія Бонюка за їхню ретельну роботу “з метою об’єктивного вирішення цієї ситуації”.

Раніше екс-чиновника ЛОДА Романа Матиса та головного редактора сайту Mind.ua Євгена Шпитка затримала СБУ у травні 2022 року. За версією правоохоронців, їхній злочин полягав у заробітку на продажу військового спорядження та іншої гуманітарної допомоги, призначеної для військових, а також у розкраданні коштів, які благодійники виділяли на потреби армії. Їх затримали під час нібито продажу чергової партії військового спорядження на суму 550 тисяч гривень. Суд обрав обом фігурантам запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю сплати по 2 мільйони гривень застави кожному.

43-річний Роман Матис є власником і директором консалтингового агентства “Міжнародний інвестиційний офіс”. У період з 2016 по 2020 роки він очолював управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації під керівництвом Олега Синютки.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: