Home » Новини України » Один з замовників вбивства Каті Гандзюк знову напав та побив місцевого депутата.

Один з замовників вбивства Каті Гандзюк знову напав та побив місцевого депутата.

23 вересня, на сторінці Facebook Хто замовив Катю Гандзюк? з’являється повідомлення, що людину в лежачому стані забрала швидка. Побиття відбувалось при поліції. Поліція просто стояла і дивилась на це.

Потім разом зі своєю охороною Євген Рищук бив всіх, хто знімав його на телефон. А також при купі свідків погрожував, що вб’є ще одну людину за пости у Фейсбуці.

Вгадайте, що робить поліція зараз? Затримує колишнього партійця Блоку Петра Порошенка? З’ясовує щось? Може хоча б коментує? Ні.

Навіть попри те, що весь цей треш знімав на телефон радник нинішнього голови ОДА Херсонської області Юрія Гусєва, радник, призначений вжt командою Зеленського — не відбувається нічого. Більше того люди Рищука силою забрали телефон у радника «губернатора» і потерли всі його відео.

Розумієте, так? При свідках, п’яний представник старої влади нападає на представників нової з криками «Я думал ми договорімся, але тепер вам пиз*а!».

Рищука не посадив Порошенко, про нього забув/не знав/забив Зеленський.
А тепер він вже відверто нападає на людей і погрожує прямо на камеру телефона.

На відео швидка вивозить побиту Рищуком людину, а п’яний Рищук під «сєдую ночь» танцює на танцполі. Це відео — квінтесенція Херсонської області, яку віддав криміналу Порошенко і ігнорує Зеленський-, про повідомляє Fecebook Хто замовив Катю Гандзюк?

Цей допис уже прочитано 74 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: