Home » Новини України » Один із полонених українських моряків відмовився давати свідчення.

Один із полонених українських моряків відмовився давати свідчення.

Олег Мельничук вказав, що він є військовополоненим і в ні в чому винним себе не вважає.

Один із полонених українських моряків відмовився давати свідчення.

Командир рейдового буксира “Яни Капу” Олег Мельничук відмовився давати свідчення російському “слідству” і нагадав росіянам, що є військовополоненими, – про це повідомляє “Українська правда” з посиланням на одного із адвокатів з команди захисту військовополонених українських моряків Едема Семедляева. За даними адвоката, в середу “пройшли слідчі дії” стосовно Олега Мельничука.

“У своїх свідченнях він (Олег Мельничук) вказав, що відповідно до Женевської конвенції є військовополоненим, винним себе не вважає і не дає будь-яких свідчень … Олег в міру своїх сил підтримує свою команду, а також просив подякувати всім, хто допомагає українським морякам”, – розповів адвокат.

Едем Семедляев зазначив, що слідчі ФСБ хочуть закрити рота адвокатам, тому вимагають від захисників підписувати “підписку про нерозголошення даних попереднього слідства”.

“На що я відповів, що не можу підписати настільки “серйозний” документ, оскільки мені не ясно, які саме дані я не маю права розголошувати. Слідчий так і не зміг конкретизувати свою вимогу, після чого знайшов двох “студентів-понятих”, які погодилися підписати”, – додав адвокат.

Раніше стало відомо, що утримуваний в московському СІЗО “Лефортово” командир малого броньованого артилерійського катера ВМС України “Бердянськ” Роман Мокряк не даватиме ніяких свідчень до звільнення його екіпажу.

Фото: Корупція.Інфо

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм!

Цей допис уже прочитано 75 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: