Home » Новини Львова » ОДА перерахувала на потреби Львівщини 180 мільйонів гривень

ОДА перерахувала на потреби Львівщини 180 мільйонів гривень

Львівська облдержадміністрація перерахувала впродовж тижня на потреби області 180 мільйонів гривень.

Про це повідомили в п’ятницю, 16 серпня, у Львівській облдержадміністрації.

Кошти в сумі 115,4 млн. гривень забезпечили повноту та своєчасність виплати заробітної плати в бюджетній сфері, оплату спожитих енергоносіїв, придбання  медикаментів та продуктів харчування.

На ремонт та утримання автомобільних доріг області в сумі спрямовано 30,4 млн. гривень, на забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у школах – 10,2 млн. гривень, на будівництво об’єктів соціально-економічного та житлово-комунального призначення – 9,1 млн. гривень, на проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку – 7,2 млн. гривень, на охорону і збереження культурної спадщини – 2,6 млн. гривень, – поінформували також в облдержадміністрації.

На придбання обладнання для навчальних цілей, капітальний ремонт приміщень для закладів освіти скерували 2,4 млн. гривень, на співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги в галузі охорони здоров’я – 1,1 млн. гривень, на розвиток земельних відносин та  природоохоронні заходи по 0,6 млн. гривень, на підтримку та розвиток агропромислового виробництва – 0,5 млн. гривень. Крім того, перераховано місцевим бюджетам субвенцію на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості в сумі 21 мільйон гривень, – повідомили також в облдержадміністрації.

Цей допис уже прочитано 85 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: