Home » Кримінал » Очищення Львова від реклами: демонтували майже 6000 незаконних рекламних конструкцій.

Очищення Львова від реклами: демонтували майже 6000 незаконних рекламних конструкцій.

Упродовж 2018 року у Львові демонтували 5780 несанкціонованих рекламних конструкцій, що вдвічі більше, ніж у 2017 році.

Про це Львівському порталуповідомили у комунальному підприємстві «Адміністративно-технічне управління».  Більшість із 5780 рекламних конструкцій на вимогу мерії суб’єкти господарювання демонтували добровільно. Водночас після цього підприємці стали частіше звертатися за консультацією до робочої групи для розробки паспорта вивіски та його узгодження. Загалом Львові узгодили вже 6648 паспортів вивісок, які доповнюють фасад будівлі, а не псують його. Упродовж минулого року міськрада узгодила 1395 паспортів вивісок.

«Більшість вивісок самовільно встановлюються та мають убогий дизайн, який, як правило, не узгоджується з архітектурою будинку, закриває декоративні елементи фасаду, вони мають агресивний колір, а підсвітка відвертає увагу від оздоблення самого будинку», – йдеться у повідомленні.

Очищення Львова від реклами: демонтували майже 6000 незаконних рекламних конструкцій.

Як наголошують в Адміністративно-технічному управлінні, найбільшим порушником у розміщенні самовільних рекламних конструкцій є заклади грального бізнесу. «Їхні рекламні конструкції є досить агресивними та негативно впливають на сприйняття усього фасаду, будинків, вулиць міста, тому у 2018 році було демонтовано 113 таких рекламних конструкцій. Але і це власників не зупиняє, вони повторно встановлюють свої конструкції назад», – вказано у повідомленні.

Очищення Львова від реклами: демонтували майже 6000 незаконних рекламних конструкцій.

Фото: Адміністративно-технічне управління

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм!

Цей допис уже прочитано 102 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress balloons powered by nksnow
%d блогерам подобається це: