Home » Новини України » Обшук у Марусі Звіробій: все, що відомо про причини і наслідки (Відео)

Обшук у Марусі Звіробій: все, що відомо про причини і наслідки (Відео)

Обшук у ветерана АТО і волонтерки Марусі Звіробій 28 листопада завершився вилученням правоохоронцями двох одиниць зареєстрованої зброї, мобільного телефона і записника. 2 грудня її викликають на допит.

Як заявили в ДБР, обшук проводили в рамках кримінального провадження у справі висловлювань Марусі Звіробій і нардепа Софії Федини, в яких Держбюро розслідувань і ГПУ побачили погрози Президенту України.

Адвокат Марусі Звіробій стверджує, що обшук був проведений з численними порушеннями, тому буде його оскаржувати. Інкримінують же волонтерці три статті ККУ, серед яких заклик до повалення конституційного ладу в Україні.

Сама Маруся Звіробій називає такі звинувачення абсурдними, однак заявляє, що на допит 2 грудня прийде.

Софія Федина та багато ветеранів АТО, волонтерів, відомих громадських активістів та політиків України стали на захист Марусі Звіпробій. Так, Ахтем Чийгоз порівняв обшуки в неї з обшуками, які російські окупати Криму влаштовують в домівках кримських татар.

«Остння справа обшукувати патіротів», — заявив Чийгоз.

Все, що відомо про причини і наслідки обшуків, які 28 листопада ДБР і СБУ провели в Марусі Звіробій, та аргументи сторін — у сюжеті 5 каналу

Цей допис уже прочитано 133 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: