Home » Новини України » Оболонський райсуд Києва готує вирок у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича.

Оболонський райсуд Києва готує вирок у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича.

Судді поки що не повідомили, коли саме буде оголошено вирок.

Оболонський райсуд Києва готує вирок у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича.

Оболонський районний суд Києва готує вирок у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича. Суд не погодився на прохання адвокатів призупинити розгляд справи на час його хвороби, – про це повідомляє “ВВС Україна”.

Державне обвинувачення вимагає засудити Віктора Януковича до 15 років позбавлення волі за звинуваченнями у державній зраді та посяганні на територіальну цілісність і суверенітет України.

Сам екс-президент і його захисники відкидають усі звинувачення і вважають процес політичним.

У середу Віктор Янукович знову не вийшов на відеозв’язок з останнім словом у суді.

За словами адвокатів, через хворобу, зараз колишній президент перебуває у лікарні, де технічної можливості влаштувати відеоконференцію немає. Крім того, робити це йому нібито не дозволяють лікарі.

“Враховуючи, що медичні довідки, надані суду, не містять даних про те що, Віктор Федорович Янукович не може виступати в суді, зокрема у довідках не зазначено, що у нього травмована голова або травмовані органи мовлення, суд не вбачає підстав для подальших перерв”, – заявив суддя.

Він також нагадав, що це вже 89 засідання у справі: “Обвинуваченому надавалися всі можливості для того, аби прибути до суду і висловити свою позицію”.

Процес триває близько 1,5 року, із травня 2017-го. І розслідування, і суд над колишнім президентом відбувалися за спеціальною процедурою – заочною, без участі самого підозрюваного.

Детальніше про справу Віктора Януковича за посиланням.

Фото: УНІАН

Цей допис уже прочитано 67 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress balloons powered by nksnow
%d блогерам подобається це: