Home » Новини Львова » Облрада вимагає на час розслідування відсторонити від займаної посади Віконського

Облрада вимагає на час розслідування відсторонити від займаної посади Віконського

Львівська обласна рада у вівторок, 24 вересня, під час позачергової сесії, ухвалила звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністра внутрішніх справ України та Голови Національної поліції України щодо ситуації з торгівлею російським вугіллям.

Пише dailylviv.com. Про це повідомили у вівторок, 24 вересня, у Львівській облраді, де також розповіли: «Депутати засудили дії працівників правоохоронних органів і звертаються до Міністра внутрішніх справ України та Голови Національної поліції України з вимогою негайно провести службове розслідування за фактом перевищення службових повноважень працівниками правоохоронних органів, встановити винних та притягнути їх до відповідальності, а також на час розслідування відсторонити від займаної посади начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області – начальника кримінальної поліції Василя Віконського».

«10 вересня на залізничну станцію «Сілець-Завонє» у Соснівці прибуло 113 вагонів, завантажених російським вугіллям. 21 вересня Національна поліція розігнала активістів, які блокували залізничні вагони з російським вугіллям у Соснівці. Мало місце необґрунтоване застосування сили до мирних протестувальників, серед яких були волонтери, учасники АТО, шахтарі та місцеві жителі», – поінформували також в облраді.

 

Цей допис уже прочитано 70 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: