Home » Новини Львова » ОБІЦЯНИЙ РЕМОНТ ДОРОГИ НЕ ВІДБУВСЯ.

ОБІЦЯНИЙ РЕМОНТ ДОРОГИ НЕ ВІДБУВСЯ.

На ділянці дороги Лозино-Бірки біля Львова ремонт дороги досі не завершено, хоча підрядник розпочав виконувати ремонтні роботи ще в липні.

Вже три місяці пройшло відтоді, як громадські активісти проводили акцію на Львівщині за ремонт дороги в напрямку Лозино – Бірки. Тоді представник підрядника, Роман Демчина,  заявив, що роботи виконуються, а ділянка дороги потребує поступового ремонту.
Роман Демчина пообіцяв виконати всі свої обов’язки та надати місцевим жителям можливість комфортно пересуватись транспортом. Проте, не зважаючи на проведення тендеру та виділені кошти, стан дороги не змінився.  Слід зауважити, що майже кожен житель даної місцевості має авто, яке швидко “зношується”, б’ючись об десятисантиметрові ями на дорогах.
ОБІЦЯНИЙ РЕМОНТ ДОРОГИ НЕ ВІДБУВСЯ.
Сплачуючи податки та довіряючи місцевій владі, невже люди не можуть отримати право просто комфортно жити? Чому населення повинно що є сили виборювати те, що для Європи здавалося б є буденною необхідною річчю – рівні дороги, адже для цього можновладці мають усі необхідні матеріальні можливості ?
 Як примусити владу відремонтувати дорогу – про це дивіться інтерв’ю з представниками громадської організації «Авто Євро Сила», які були організаторами акції в липні. А також, стан дороги в напрямку Лозино – Бірки, ми покажемо вам у сюжеті.

ОБІЦЯНИЙ РЕМОНТ ДОРОГИ НЕ ВІДБУВСЯ.

Фото: архів ГО “Авто Євро Сила

Відео: ZIK, Віталія Вертелецька

 

Цей допис уже прочитано 693 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: