Об’єднання Музею архітектури і галереї військового однострою у Львові

Музей народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького в Львові, розташований на площі Ринок, 40, планує значно розширити свою експозицію. Його планують об’єднати з приватним музеєм “Львівська галерея українського військового однострою”. Відтепер обидва музеї будуть працювати як єдина історична і культурна платформа. Загалом вона представлятиме розмаїття подій, які відбулися на заході України на початку XX століття.

Рішення про це було прийнято на виконкомі Львівської міської ради і має на меті збагачення та розширення експозиції музею. Таким чином, експозиція галереї українського військового однострою буде інтегрована в загальний контекст Музею народної архітектури і побуту у Львові.

Директор Музею, Михайло Закопець, зазначив, що це об’єднання дозволить музею розглядати історію та розвиток збройних формувань України першої половини XX століття в контексті загальної історії регіону. Експозиція буде доопрацьована науковцями Музею народної архітектури і побуту, щоб органічно доповнити існуючу колекцію одностроїв українських військових.

“Колекція одностроїв українських військових включає мундири Легіону Українських Січових Стрільців, мундири військ Української Народної Республіки, Української Галицької Армії, 14-ї гренадерської дивізії СС Галичина (І Української дивізії УНА), у тому числі мундири капеланів армії УНР та Легіону УСС”, – розповідає Закопець.

 

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: