Новий платний паркувальний майданчик на вулиці Івана Вакарчука з’явився у Львові

На вулиці Івана Вакарчука (буд. № 3 – 11) у Львові розпочав свою роботу новий паркувальний майданчик. Цей паркувальний майданчик розташований у 3-й зоні міста, і вартість паркування на ньому складатиме 10 гривень за кожну годину. Про це повідомляє Львівська міська рада.

Мешканці, які проживають у будинках, що прилягають до цього паркувального майданчику, матимуть можливість скористатися пільговими умовами. Вони зможуть придбати пільговий абонемент або оплачувати паркування за зниженим тарифом, який становитиме 3 гривні за кожну годину.

Паркувальний майданчик на вулиці Івана Вакарчука має загальну кількість 15 паркомісць, із яких 2 призначені для осіб з інвалідністю. Це сприятиме забезпеченню комфортного та доступного паркування для різних категорій водіїв та мешканців.

Нещодавно у Львові також були введені ще два платні паркувальні майданчики на вулиці Долинського (буд. №2 – №10) та вулиці Хімічній (буд. №1-5; буд. №4). Вони розташовані у 4-й зоні міста, і вартість паркування на них складає 5 гривень за годину.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: