Home » Новини Львова » Новояворівськ досі без тепла: на котельні немає кваліфікованих працівників.

Новояворівськ досі без тепла: на котельні немає кваліфікованих працівників.

Попередній колектив у повному складі саботує вихід на роботу. 

ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М» (м. Київ) терміново потрібні на роботу в містах Новий Розділ та Новояворівськ Львівської області працівники для обслуговування теплоелектроцентралей.

Про це повідомляє сайт видання “ZIK” з посиланням на дані Новояворівської міської філії Львівського обласного центру зайнятості:

“У містах Новий Розділ та Новояворівськ Львівської області потрібні для обслуговування теплоелектроцентралей, зокрема, такі працівники: начальники цехів;  начальники змін; електрики; електромонтери; інженери-лаборанти; інженер з релейного захисту і електроавтоматики; електромонтери-релейники; старші машиністи котельного устаткування; старші машиністи турбінного відділення; машиністи парових котлів; машиністи парових турбін тощо”, – так виглядає оголошення про набір кандидатів на роботу на ТЕЦ.

Умови праці: робота в 3 зміни – доба через дві. А заробітну плату пропонують від 8000 грн+премія!

Місто Новояворівськ Яворівського району Львівської області залишається без тепла, хоча згідно з розпорядженням міського голови, мав стартувати опалювальний сезон. Котельню досі не запущено. Менеджмент є, газ є – бракує лише кваліфікованих працівників. Попередній колектив у повному складі саботує вихід на роботу. 

Фото: Yavir.Net

Цей допис уже прочитано 12 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: